| aleCsandra07 a întrebat:

Buna TPU ...am o intrebare cum se afla un numar ascuns am citit mai multe articole si scriau sa sun la *#30# am sunat si mi-a scris " interogare configurare reusita prezentare linie apelare activat " ce inseamna? va rog sa imi ziceti ca ma terorizeaza unu seara cu telefoanele lui si vreau sai aflu numarul fara sa merg la politie:p mersii mult scuze categoria

2 răspunsuri:
| flavy96 a răspuns:

Dace esti pe Vodafone scrii #31# si dupa aia numarul

| aleCsandra07 explică:

Nu vreau sa sun cu ascuns tongue vreau sa aflu numarul happy