| alex10Gtgta a întrebat:

Buna TPU am o intrebare...De ce îmi merge pcul asa de greu ca il sparg ..si i-am cumparat un hard-disk de un tera si tot nu merge oare va fi de la rami sau de la placa video ma ajutati pleaseee... Funda urgent...sau daca il pot face din el sa mearga mai rapid. ..si a da apropo iam bagat windowa 8.1 si imi mere greu ajutorrrrr... Fundaaaaaa

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Omule, dar cere ajutor ălora care se pricep înainte să investeşti bani în chestii degeaba. În primul rând, nu hardul e cel care are treabă cu viteză. De fapt are, dar nu esenţial şi oricum nu se măsoară în cât de mare e. La tine are treabă procesorul şi memoria RAM. Ce componente ai din punctul ăsta de vedere?

| Hitback a răspuns:

Posibil sa fie placa de baza problema. Sau procesorul.