| maryan12gl a întrebat:

Salut.Am o intrebare pc-ul meu merge cam greu cand il deschid dar dupa vreo 30-60 min merge bine cat de cat dar ar trebui sa mearga foarte bine deoarece am procesor foarte bun si e si nou 2 gb ram placa video e incorporata dar are 512.Eu cred ca e de la hard disk voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca HDTune (versiunea free trial), mergi pe fila HEALTH si fa o scanare. Dureaza in jur de o ora. Daca toate "patratelele" sunt cu verde inseamna ca n-are nimic
http://www.hdtune.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaneazal de virusi, si apoi instaleaza alt windows

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Este momentul sa faci curatenie generala in calculator. Iti recomand articolul de mai jos:

http://www.lumeadigitala.ro/......informatii

| Killer3 a răspuns:

Schimba windows-ul!

| maryan12gl explică (pentru Killer3):

Windowsul e instalat recent si am 7 home premium 64biti

| maryan12gl explică (pentru Killer3):

Apropo hdd e cam vechi si e ide nu sata are 80gb e cam slab