| Fotbal27 a întrebat:

am o intrebare.De curând mi-am descărcat Dead by daylight si nu îmi merge, mi se deschide, dar apoi mi se opreste si îmi apare ca am nevoie de Directx11 11.0 ca sa îmi mearga.Mentionez ca am încercat sa mi-l descarc de pe un site, dar nu merge mi-l da deschis în media player. Am încercat sa intru în folderul jocului sa sa-i dau setup de acolo, dar nu merge. Ce sa fac? Îmi doresc sa joc acest joc.Mentionez ca am Windows 7. Dau funda

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut. Daca ti-l deschide in Media Player e o tampenie de virus. Cauta pe Google directx download si alege de acolo de unde vrei s-a-l descarci...