| Tyberiu2000 a întrebat:

Am o întrebare despre jocul Legue of Legend.Care campion dintre Kha'zix și Rengar este mai bun? Vreau să spun mai avantajos, și mai ușor de învățat de jucat cu el.Aș vrea informați de genu:care-i mai bun la nivel mic, la nivel mai mare, care are abilități mai bune.

1 răspuns:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Cel mai bine e sa caut pe youtube Champions soptlight eu zic ca e cel mai bine avand in vedere ca tutorialele sunt facute cei de la riot