| OSKKaR a întrebat:

am o intrebare despre jocul minecraft! |il stiti multi |
am luat ban-ip pe un server si nu stiu ce sa fac! cum schimb ipul sau ce? are cineva o modalitate de ami da unban? pls ofer Funda! si am internet pe telekom, nu stiu cum schimb ipul

Răspuns Câştigător
| Rusu_Ovidiu_2000 a răspuns:

Poti folosi diverse programe, dar cel mai simplu inchizi router-ul 1-2 min si il deschizi si gata, daca ai cablu nu stiu daca merge dar cred ca ar trebui sa il scoti si tot asa sa astepti 1-2 min.

| OSKKaR explică (pentru Rusu_Ovidiu_2000):

Scot din priza sau doar wifi-ul?

| OSKKaR explică (pentru Rusu_Ovidiu_2000):

R.I.P NU Merge

| SteelGamingRomania a răspuns (pentru OSKKaR):

Logic(,)ca nu merge daca ai ip static. Poti face o cerere pe forum(in caz ca serverul are).Dar daca ai luat ban ori esti noob si ai folosit ceva interzis, ori ai hack ceea ca inseamna ca esti noob si n-ai ce cauta pe servere normale

| OSKKaR explică (pentru SteelGamingRomania):

Am luat contul unui op si mi-am dat op si am dat ban all si imi pare Rau;(((((((((((
rolling on the floor))))) am abuzat, pe scurt si serverul e titan.minecraft-romania.ro... e tare