| SoRiNaQo a întrebat:

Cred ca s-a pus aceasta intrebare de mii de ori dar vreau sa stiu si eu. Cum imi schimb IP-ul?

Am ip static si as vrea sa mi-l schimb pentru ca am luat aiurea ban pe marea comunitate B-Zone ( sper sa nu fac reclama), pe unul din serverele. acestuia de samp cu motivul "limbaj" + permanent.

Acu regret si vreau sa ma indrept dar nu imi da nimeni UNBAN,asa ca doresc sa recurg la misloace "miselesti", pentru ca na toata lumea a avut un moment cand a vrut sa dea timpul inapoi si sa repare greseala.

Cum fac acest lucru? Am internet de cartier nu RDS, Romtelecom...etc.

Stiti vreun program ceva?

Ofer Funda!

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Foloseste un proxy

| Castravete01 a răspuns:

Sau gugaleste pentru un program de schimbat IP.Parca era unu Proxy switcher sau asa ceva.Bafta!