| Alecsyyya a întrebat:

Am o intrebare in legatura de Lady Popular: la o reusita imi cere 800 de haine, si premiul e o rochie unica. Stiti ce rochie imi da? Imi puteti da o poza cu ea?

3 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

E UNICA! Pentru fiecare in parte. Nimeni nu o are la fel, sau daca o are, sunt in colturi diferite de lume. Dar cred ca de aia ii spune unica. Jocul poate avea mii de rochii unice.

success.

| Alecsyyya explică (pentru trafikantu):

Stiu ca toata lumea primeste aceeasi rochie. La 500 de zile a fost la fel, toata lumea cu 500 de zile primeste aceeasi rochie. Dar lasa, ca o sa astept sa ajung la 800 de zile.

| trafikantu a răspuns (pentru Alecsyyya):

Trebuie ca esti o domnisoara foarte hotarata, daca ai de gand sa astepti 2 ani jumate pentru o rochie virtuala intr-o lume a jocurilor. felicitarile mele.