| XaeN a întrebat:

La fifa 13 il instalez tot asa ..si cand sa intru in el mi se blocheaza la imaginea cu messi fix cand intru in el.Am placa video nVIDIA geforce gt 630 procesor 3.3 ghz i3

1 răspuns:
| Dariu1312312s2kkk a răspuns:

Cel mai probabil e de la placa video.Incearca sa instalezi ultima versiune de swofter la placa video daca nu merge incearca sa ii dai cu run as admnistrator sau daca nici asta nu merge dai click dreapta pe.exe si mergi la proprietati unde mergi la combatibilitati s dai win 7 sau 8 sau care o fi. Sper ca am fost de ajutor