| MikroGamer a întrebat:

Am o intrebare la jocul microvolts am jucat de mult timp dar acum cand il deschid mi se incarca la nesfarsit nu mai se face butonul rosu ce pot face...de asemenea mentionez ca la downloadat si reinstalat dar la fel! Ce pot face HELP!

2 răspunsuri:
| geo9919 a răspuns:

Cauta folderul unde s-a instalat si vezi ca ai un starter pe acolo intra prin el... daca nu tot la fel dupa ce il dezinstalezi cauta folderul unde a fost instalat. pentru ca nu se sterge. si stergel u... daca nu. inseamna ca e mentenanta. si nu merge update-ul

| MikroGamer explică (pentru geo9919):

Am sters fisierul cand la reinstalat..tot nu merge ce as putea face mentioez ca l-am descarcat din nou! Altceva ce pot face?