| MaryCristea a întrebat:

Am o intrebare legata de jocul POU! Mi l-am descarcat pe telefon si am inceput sa ma joc. Am apasat in parte dreapta, sus a ecranului (unde este indicat numarul niveleului) si mi-a cerut e-mailul. Am dat adresa si mi-am pus o parola (deci, mi-am creeat un cont deoarece, in cazul in care imi sterg jocul si il instalez din nou sa pot continua cu acelasi pou). Nu m-am mai jucat de mult ( mi l-am sters, mi-am luat alt telefon...). Problema este ca mi l-am descarcat pe noul telefon, unde am progresat repede si mult: cum pot sa imi sterg poul vechi de pe adresa mea de e-mai si sa il inlocuiesc cu acesta?
Stiu ca este o intrebare grea de aceea o sa acord funda. Va multumesc anticipat ca renuntati la o parte din timpul vostru liber pentru a ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit ceva pe POU Help, dar e in engleza :

Click on the small POU icon at the top right corner > Account > Log Out > Yes

Daca vrei iti traduc, dar nu cred ca esti asa de varza la engleza happy

1 răspuns:
| MaryCristea explică:

Multumesc de raspuns, dar eu vreau sa sterg contul, nu doar sa ies de pe elhappy