| cosminc a întrebat:

Am o intrebare :

Mi-am luat call of duty 4 modern warfare, si cand intru in multiplayer imi merge greu... Dar singleplayer merge perfect am si term campania de 2 ori (odata acum si odata acum un an) si am intrat pe multiplayer si imi merge FOARTE GREU. Oare o fi de la patch cine ma poate ajuta?

Funda! E AL 2 POST.

1 răspuns:
| SnapDRD a răspuns:

Ori e de la patch dar nu prea cred ori e de la internetul tau pentru ca are viteza mica.Ori nu ai resursele necesare.http://www.game-debate.com/....../index.php