| Andrada972002 a întrebat:

Buna,TPU! Am o intrebare:
-Mi-am luat Sims 3 pe CD dar imi zice ca trebuie instalat pe PC
-Simsul de l-am cumparat se numeste Stuff*
Rugaminti:
-Credeti ca ar trebui sa il vand?
-Exista un Sims 3 care nu trebuie instalat mai intai pe PC
-Daca exista va rog sa-mi dati numele
-De unde il pot cumpara
-Merge la un PC din 2010, 1.80 Ram, 600 Mb?
Va rog sa imi raspundeti URGENT
*

Răspuns Câştigător
| sunttimida a răspuns:

Orice alt expansion pack, inclusiv al tău, merge doar dacă ai sims 3 original instalat. Dacă totuși nu vrei să renunți la cd, te sfătuiesc să îți cumperi și sims 3 original, pentru că s-ar putea să nu îți mearga magazinul dacă îl piratezi. Specificațiile computerului tău sunt, de asemenea, slabe. Vinde-l. Sfatul meu

1 răspuns:
| StochitaCatalin a răspuns:

Calculatorul tau este destul de slab, iti recomand sa vinzi cd'ul pentru ca nu o sa iti mearga foarte bine