| valentinraduvalentin0000 a întrebat:

am o intrebare. OFER FUNDA!
Am o tableta Allview iar decateva zile nu mai pot instala jocuri de pe magazin play. Apas instalati iar la sfarsitul instalarii imi arata: "EROARE.NU S-A PUTuT DESCARCA PE CARDUL SD". Ce trebuie sa fac pentru a nu -mi mai aparea asa? Va rog, raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Nu mai ai spaţiu pe card sau în memoria telefonului. Încearcă să muţi aplicaţii de pe cardul de memorie în memoria telefonului apoi să instalezi aplicaţia sau încearcă să ştergi aplicaţii pe care nu le foloseşti.