| Forcas a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au jucat Resident Evil 4. Deci, pe la inceputul jocului gasesti un caine care are piciorul prins intr-o capcana pentru ursi. Am jucat jocu de vreo 3 ori si l-am eliberat de fiecare data ca imi era mila XD, da am vazut ca poti si sa-l omori. Ei, mai tarziu in joc cainele venea si ma ajuta cand ma luptam cu un monstru urias. Intrebarea mea este, daca il omori, vine si te mai ajuta? Ma gandesc ca ar putea fi un glitch sau ceva....desi nu ma prea astept de la un joc asa de misto ca RE4, da oricum as vrea sa-mi raspunda cine stie :3. Multumesc, dau FUNDA!

1 răspuns:
| Woody143443 a răspuns:

Mda,nu te mai ajuta man daca e mort logic(glitchul nu exista)