| Andrei_George_1995_b9pR a întrebat:

la Resident evil 4, la o misiune de pe la inceputul jocului, ma urmarese un bolovan... zice sa apas sprint, apas dar nu face nimic. adica alearga ce alearga dar tot mor, cum pot trece de bolovan? Multumesc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Vezi ca in timp ce alergi iti mai apare o comanda sa sari la o parte altfel mori...
Deci fi foarte atent la comenzile ce-ti apar pe ecran, nu la filmul care ruleaza! Acea comanda apare doar pentru 1 secunda daca nu apesi la timp, mori. Bafta, e un joc foarte greu dar e si foarte bun!

| Andrei_George_1995_b9pR explică (pentru lpavel):

Stii sa imi zici pe ce tasta sa apas? am vazut ca spint e ctrl. dar nu merge ma calca ala. nu ajung acolo sa combin tastele

| lpavel a răspuns (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Nu stiu pentru ca e l-am jucat de cateva ori pe joysteak! sory!

| Andrei_George_1995_b9pR explică (pentru lpavel):

Am descoperit cum, mersi. Bafta