| Andrei_George_1995_b9pR a întrebat:

la Resident evil 4, la o misiune de pe la inceputul jocului, ma urmarese un bolovan... zice sa apas sprint, apas dar nu face nimic. adica alearga ce alearga dar tot mor, cum pot trece de bolovan?

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Fi mai atent ca dupa o perioada iti arata pe ce butoane sa apesi (A si D cred dar iti arata pe ecran ce sa apesi)

| Andrei_George_1995_b9pR explică (pentru CrazyRat):

Pai asta e faza. nu ajung acolo deoarece ma calca ala...

| CrazyRat a răspuns (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Hm...dar tu cum faci? Ti apasat pe Shift (sau pe ce ii) sau o faci in mod repetiv (adica lasi si apesi lasi si apesi etc)? Incearca ambele variante ce sa zic straight face

| Andrei_George_1995_b9pR explică (pentru CrazyRat):

Pai apas pe Sprint (Ctrl ) da frate nu face nimic nu fuge straight face aia de pe youtube din prima trec

| Andrei_George_1995_b9pR explică (pentru CrazyRat):

Am descoperit cum, mersi. Bafta