| IonutZ3737 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca Dragon City pe Facebook. Cum fac dragonii legendari? Am auzit ca se pot face cu 2 de gummy dar cand ii pun la breeding imi da tot un gummy. Cum pot face dragoni legendari?

Răspuns Câştigător
| TheSkull a răspuns:

Iti ies din dragoni rari combinandui nu este o combinatie fixa eu acum joc dragon si am lv 26 am toti legendarii in afara de wind.

Dragonii care trebuie combinati pentru legendari:
armadillo
cool fire
soccer
Gummy
Pirate
petroleum

Cam astia sunt iti urez bafta si vezi ca acum la shuffle iti poate pica legendary dragon, mie mia picat big grin