| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Salut TPU! Intrebare pentru cei care joaca Dragon City pe facebook: cum fac gummy dragon? Si legendari.

Răspuns Câştigător
| titibilica a răspuns:

Uite aici o adresa cu toate breedingurile:http://gamelytic.com/dragon-city/dragon-city-complete-dragon-breeding-guide sper ca te-am ajutat. Un an nou fericit.

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Hmm,nu stiu

| mali6 a răspuns (pentru davidtm):

Star dragon+nature dragon

| mocoloco2 a răspuns:

Am facut Gummy Dragon din Mojito si Hot Metal Dragon...sansele sunt de 80% dar opate sa ati iasa si cool fire dragonwinking bafta

| Centru a răspuns:

Ana, ca sa ai gummy dragon, trebuie sa combini:

natura+electricitate

| mali6 a răspuns:

Raspund la intrebari deodata pe facebook ma numesc Малиш Сфои asa pe facebook