| iulikutza33 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca metin, dar si cei ce nu joaca dar stiu raspunsul pot raspunde...happy.As vrea sa stiu link-ul de pe care poti cumpara yang cu bani reali...

Fundita!

Răspuns Câştigător
| fearlessss a răspuns:

Http://www.goldpard.com/game/server/214.html este unul din cele mai ieftine site-uri de luat bani de la boti:)pentru orice intrebare despre metin apeleaza la mine:P P.S: Ce server joci?

| iulikutza33 explică (pentru fearlessss):

Gemini,si mersi.

| fearlessss a răspuns (pentru iulikutza33):

Nu ai pentru cehappy.Ai luat bani?

| iulikutza33 explică (pentru fearlessss):

Mai intai trebuie sa ma consult cu mama.laughing

4 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Www.metin2cc.com > alegi serverul suma si vorbesti cu cel care e la chat despre cum faci cu plata si primirea banilor. e ieftin si sigur.