| anonim_4396 a întrebat:

Hey tpu..As vrea sa stiu la metin2 GX, cam cat ar costa in yang "Vesmant Bantuit +0...+9(+ oricat e bun big grin )"?
Ca l-as lua de pe site dar nu vreau sa dau bani reali ...Macar daca s-ar merita pentru Scut de lvl 95 +9..Astept un raspuns concret nu sa scrieti aiurea "...","nu stiu","cumpara de pe site" sau alte vorbe asemanatoare!
Dau funda pentru raspunsul bun.

7 răspunsuri:
| alexmitzyy a răspuns:

Pai vesmantul costa 45kk si nu, nu merita sa bagi bani reali in joc e cea mai mare prostie.
Bafta!
Funda?

| Girl25 a răspuns (pentru alexmitzyy):

Am zis in Metin2GX,vesmant bantuit care pe site costa 70 lei straight face Si nu costa 45kk..Nici 45kkk asa ca..Corecteaza-te ca poate ai scris tu gresit!
Dau funda la raspuns corect.

| alexmitzyy a răspuns (pentru Girl25):

Scz, daca l-ai cumpara, l-ai cumpara cu 38 kkk.
Dar poti sa faci rost in valea metinelor.
(Am scris gresit deoarece scriu pe tableta si nu sunt expert in tablete)

| Girl25 a răspuns (pentru alexmitzyy):

Mda..si unde mai e si aia? Oricum, cred ca nu intelegi ce e aia VESMANT BANTUIT +0... Uita-te pe site daca nu ai habar ce e ala, da?
Asa ca. daca tu zici ca-i 38 kkk inseamna ca nu stii ce e ala, fara suparare. Daca evantai spin +9 ii 10kkk, vesmantul nu poate sa fie mai mult de 8/9kkk dar na..Eu am intrebat ca sa stiu aproximativ cat costa nu raspunsuri la vrajeala.

| Girl25 a răspuns (pentru alexmitzyy):

Si daca nu stii, mai bine nu raspunde, da?

| alexmitzyy a răspuns (pentru Girl25):

Da, eu am spus 38kkk la +9.

| Girl25 a răspuns (pentru alexmitzyy):

Da se merita pe un scut de 95 +9 ca ala-i vreo 8kkk..macar pe un vesmant +0