| Amihaesei a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca MINECRAFT, imi merge greu cu lag si doar am 496mb RAM, 256mb video, procesor Intel(R) Premium(R) dual CPU e2160 @ 1.80 Ghz (2cpsu) si nu imi merge bine ca doar minecraftul este facut din pixeli VA ROG ajutati-ma PLZZ! FUNDA

1 răspuns:
| Shanee13 a răspuns:

Pe piatra aia antica care o numesti tu PC nu iti merge nici sa deschizi Word-ul ba, dapai Minecraft. NU conteaza ca-i facut din pixeli, ca aia nu inseamna ca e slab, minecraft mananca foarte multe resurse din PC, dar cu artefactul ala de 15 lei al tau n-ai ce sa-i faci.