| beauty00 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce s-au ciocnit cu asa problema! Cu 3 zile in urma fratele meu a schimbat windows-ul avem windous XP.Mie imi place limba coreeana dar nu-mi mi- arata, apar doar niste patratele ciudate, nu stiu ce sa fac pentru ca inainte de a mi-l schimba totul era normal.
Iata cum arata
http://uld9.mycdn.me/getImage?photoId=518266330254&photo Type=3
Va rog ajutati-ma!
Dau funda

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alea-s caractere slave. Ce patratele tot vezi? Ai probleme cu vederea?

| beauty00 explică (pentru Salontanul):

Tu te-ai uitat la poza?! Probleme cu vederea, comentezi aiurea, care caractere slave, uite la poza!

| Salontanul a răspuns (pentru beauty00):

Mi-am dat seama ulterior de ce vezi tu patratele. Windowsul meu are instalate si caractere slave si eu vad fotografia corect. Tu nu o poti vedea corect din lipsa de caractere slave. Acolo scrie cu caractere slave Odnoklassniki si ceva ca fotografia este postata pe site-ul Odnoklassniki. Daca crezi ca ai postat altceva mai copiaza link-ul. Poate ai gresit ceva in copiere. Oricum, eu vad destul de bine pentru varsta mea.

| beauty00 explică (pentru Salontanul):

Uff..stai ca s-a sters!