| Whemilly a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul dvs.Deci,in curind e aniversarea surorii mele, implineste 20 de ani. Vreau s-o felicit intr-un mod mai neobisnuit, sa scriu pe hirtie felicitarea si sa ma pozesc cu ea. Ceva de genu:http://uld9.mycdn.me/getImage?photoId=564855538313&photo Type=0
Insa,nu am idee ce sa scriu..ma ajutati cu un exemplu?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Scrie-i urmatorul mesaj:

La multi ani draga mea sora iti urez multa sanatate si noroc deoarece ai fost langa mine in toate momentele dificile.

| Raluca77 a răspuns:

Scrie-i urmatorul mesajbig grinraga mea sora azi este ziua ta si iti urez un iubitor "La multi ani "Vreau sa iti spun ca cei 20 de ani te arata la minte in schimb la frumusete parca ai 15 ani.esti cea mai buna,frumoasa,inteligenta, de treaba, amuzanta, sora din lume, te iubesc pentru totdeauna!