| dedemic a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voi se poate afla de unde se foloseste messengerul adica locatia tara orasul am o persoana care ma tot deranjaza si vreau sa aflu de unde este multumesc

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Termen scurt pentru intrebariile mai sus : ASL = am(se refera la varsta) sex (m/f) locatie/localitate.

| dedemic explică (pentru AgathaRo):

Poti fii mai explicit te rog?

| AgathaRo a răspuns (pentru dedemic):

Imi cer scuze am inteles gresit intrebarea.
Uite o intrebare asemanatoare http://www.tpu.ro/......nu-foarte/

| VinnieS1 a răspuns:

Poti detecta ip ul si sa il cauti un program dar nu e tocmai legal.