| PoWonAge a întrebat:

Salut TpU! Vreau sa-mi cumpar Minecraft de pe site si nu stiu daca atunci cand il iau imi da si un cont premium. Spuneti-mi tot ce stiti despre cum sa iti cumperi Minecraft-ul + Cont premium.
P.S.Am deja jocul gratuit de pe un site, dar fara cont premium.Asa ca vreau sa mi-l cumpar cu cont premium de pe siteul original.
Ajutati-ma cat mai repede. Funda garantata!

3 răspunsuri:
| BatGirlBat a răspuns:

Cand cumperi jocul iti adaugi numele care il vrei sa fie premium
dupa ce l-ai cumparat nu mai trebuie sa platesti inca in million o sa primesti pe mail detaliile contului care e premium
sper ca te-am ajutat
fundita?

| KosuBossu a răspuns:

Salut! Daca iti cumperi minecraft nu o sa-ti dea cont premium! Contul premium este separat! Adica mai trebuie sa mai dai inca un milion si pentru cont! Si iti faci ce skin vrei si ce nume vrei! big grin
Sper ca te-am ajutat! FUNDA pls! big grin

| PoWonAge explică (pentru KosuBossu):

Si daca vreau doar sa-mi iau cont premium, dar fara sa cumpar si minecraft-ul?
Se poate?