| Dyuu989 a întrebat:

Buna TPU am o mare intrebare si vreau raspuns cat mai repede ...Pentru cine se joaca OurWorld am patit cand intru apar iar cand vreau sa plec altundeva nu mai apar si nu mai imi apare minic de ce? crying si sunt si resident spuneti-mi va rog cum sa fac sa apar pentru ca nimeni nu ma vede crying( Dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| XxD33axX a răspuns:

Pai uite trimite un mesaj cu cntul tau eu o sa-ti zic dar trebuie sa vad poate e o defectiune :si mie mi s-a intamplat de multe ori deoarece poate fi ceva neinregula cu chatu sau ourworld este in constructie sau pentru ca cine va iti poate sti parola si chiar in acel moment ti-o schimba sad sad sad poate vrei sa facem schimb de conturi trimite un mersi privat cu datele jur ca nu stic nimic