| laurentiu1997 a întrebat:

Buna TPU am o mare problema cu bandicam cand filmez cu un joc nu se aude sunetul jocului am umblat in setari si dejeaba cum sa fac sa se auda

Răspuns Câştigător
| Murgescu_Rafael_1991 a răspuns:

Salut am eu bandicam este foarte bun uite o sa incerc sa iti explic... dai la setari si pe undeva pe sus ar trebui sa-ti apara inregistrare sunet uh acolo trebuie sa bifezi casuta si daca nu ai pornit sunetul la gta sau oricare alt joc nu se va auzi. sper ca te-am ajutat daca vrei mai multe detaii contacteaza-ma la id-ul de messenger rafael_mihail... Funda?