| WhiteEvil37 a întrebat:

Buna Tpu.Am o mare problema si va rog sa ma ajutati.De curand am luat ban pe un server de cs, cica aveam wall.Am facut cerere unban pe site si nu mi s-a aprobat, chiar daca aveam poza! Uitativa aici si spuneti-mi daca asta e wall?
Ps:am facut trimis aceasta poza si ownerilor iar ei mi-au spus ca "sunt tare neajutorat", nu se fac ei de ras cu mine, daca am luat ban, nu-l vor scoate nici daca tata e presedintele! Va rog spuneti-mi cum rezolv asta, e in joc onoarea si dreptatea mea!
link poza:http://photobase.ro/di-MYZ0.jpg

2 răspunsuri:
| WhiteEvil37 explică:

Ce spui mah but, ce wall vezi fmm

| Ionut_Dany_1998 a răspuns:

Parerea mea e ca E wall, ori (dar ma indoiesc) ca e un glitch.