| RomanianBoy333 a întrebat:

mai inainte am bagat niste skinuri la ruleta pe csgofade.net am bagat 6 euro si am scos 25 dar a fost problema ca eu inainte sa bag nu aveam tradelink bun si cand asteptam sa imi dea itemele nu imi veneau pe steam am incercat sa pun celalalt tradelink dar nimic am facut o poza poate cineva stie ce este de facut.
poza:http://imgur.com/a/LnYRS
Daca puteti sa imi spuneti cum rezolv la cel care m-a ajutat ii dau o cheie pentru shadow case.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E teapa site-ul. Sunt multi care au patit ca tine. Cauta pe google "is csgofade.net a scam" si gasesti multi. Oricum, poti incerca sa iti dai inventarul sa fie public, nu privat (in caz ca e). Daca e deja public inseamna ca ai cam luat teapa.

| RomanianBoy333 explică (pentru anonim_4396):

Dar am mai facut asa si mi-a dat itemele acum nu am dat pe site trade link-ul bun adica era bun dar eu am dat update si inainte sa bag skinurile nu il schimbasem.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RomanianBoy333):

Pacat. Ei cam profita de ceea ce ti s-a intamplat tie. Adica cei care au mai patit chestii de genul au facut ticket si a fost inchis fara vreun motiv...