| Lollipop023 a întrebat:

Am o mica problema atunci cand vreo sa "activez" o parola in sims 3 imi arata "unknown command". Ofer fundita raspunsului corect.
Va pup

Răspuns Câştigător
| butterflyone a răspuns:

Inseamna ca parola nu este corecta. Incearca sa o scrii din nou, cu atentie, si daca tot nu merge posibil sa nu fie o parola din sims 3.

| Lollipop023 explică (pentru butterflyone):

Buna! Cred ca am scris parola de 30 de ori si nici un rezultat.Aceasta parola o scrie si alta persoana tot la sims 3 si acolo merge. Oricum iti multumesc si mai astept alte raspunsuri.

6 răspunsuri:
| butterflyone a răspuns:

Despre ce parola este vorba? doar daca vrei sa imi spui

| butterflyone a răspuns:

Hmm... scrii fix asa, nu: make happy? Ca asa stiu si eu parola. Daca da, nu stiu ce sa-ti zic straight face

| Lollipop023 explică (pentru butterflyone):

Apas pe ctrl+shift+c si apoi scriu parola

| MihaiBotea1819 a răspuns:

Ctrl+Shift+C
scrii: testingcheatsenabled true
Enter
Shift+Click pe cutia postala
Cauti optiunea make happy
Ctrl+Shift+C
scrii: testingcheatsenabled false
Funda?