| F4T4L a întrebat:

Pe telefon cand activez hotspot-ul portalbil si vreau sa ma conectez de pe alt dispozitiv, arata ca reteaua e securizata.Imi spuneti va rog cum pot afla parola? Dau funda raspunsului corect big grin

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai de ce nu-i scoti acea parola? La configurare hotsopt wi-fi, ai la securitate wpa2 psk/ wpa psk, da-i pea acea optiune, si da-i unde scrie ''deschisa'' si salveaza setarile. Asa ii vei putea scoate parola.
Bft! happy

| F4T4L explică (pentru Jipa95):

Dar nu stiu cum intru acolo unde zici tu.