| Vultur_Alexandra_1998 a întrebat:

Buna TPU.Am o pagina si e facuta de cateva luni.Are doar 16 like-uri si nu stiu ce sa fac ca sa ii aduc paginii mai multe like-uri.Am incercat si pe grupurile de publicitate dar nu prea s-au facut multe.Si nu pot accesa promovarea(Nu ma lasa parintii). Astept raspunsuri. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kribzoner a răspuns:

Buna. Incearca site-ul like4like.org
Trebuie doar sa vizionezi alye site-uri, sa te uiti pe youtube, sa asculti cateva secunde piesa de pe soundcloud etc. In schimbul la toate astea primesti niste credite, pe care le convertesti in like-ori pe facebook sau ce vrei tu happy
Cu placere big grin

3 răspunsuri:
| Vultur_Alexandra_1998 explică:

Hey sa stiti ca inca mai am nevoie de sfaturi mai simple