| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU am o placa de baza msi mersi-7267 si as dori sa stiu daca imi suporta dual cheanel
ps: am am o placuta de un 1gb ddr 2 cu 2 sloturi ram pe placa de baza daca pun placuta de 1 gb single chenel si o placuta 2gb dual chenel o sa mearga la 3 gb sau trebuie sa pun amandou placutele ram dual chenel ca sa mearga happy
pps: nu mai inteleg

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Incearca sa pui intrebarea in limba romana, totusi. Nu am inteles absolut nimic.