| Alex_Alexandru_1995_O0hw a întrebat:

am o placa video RTX 2080 Ti Founders Edition si un procesor i7 9400k Ultimate Edition in unitate cumparat acum 2 zile si daca stie cineva sa imi spuna cum merge Fortniteul Gta 5 si Battlefield 1 Si Watchdogs 2

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Pe High în vreo 50 Fps lejer.

Fornite nu cere mult nici GTA sau W.D2

Battlefield 1 cere 8 GB RAM. deci la ăsta probabil o să joci pe medium, depinde cât RAM ai

| prodatory2k a răspuns:

Depinde la ce rezolutie joci si cat ram ai. Avand in vedere ca procesorul si placa video sunt high end fortnite pe epic la peste 100fps, bf1 cam la fel si watch dogs 2 60-70 s-ar putea asa si la gta v poate chiar mai mult. Cel mai bine e sa testezi tu, sau sa te uiti pe Youtube daca gasesti o configuratie ca a ta si sa aproximezi.