| CartitaAeriana a întrebat:

Stie cineva daca acest calculator imi ruleaza battlefield 4 sau macar 3-ul? Am procesor Intel core 2200, placa video Intel hd graphics windows 7 ultimate 64-bit, 2 gb ram.Multumesc!

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Probabil 3-ul o sa iti mearga dar cu fpsuri putine. Practic, procesorul este cam sub ce are nevoie battlefield 3 la minim iar "placa video" care nici nu o ai, este cu mult sub.

| CartitaAeriana explică (pentru EnvyU):

Dar o sa mearga ok macar?

| EnvyU a răspuns (pentru CartitaAeriana):

Eu as zice ca nu, probabil in 15-20 de fpsuri, daca tu consideri jucabil asa happy. Sincer mai bine te-ai jucat medal of honor, call of duty, battlefield is varza rau la campanii.

| yellowsummer a răspuns:

Cauta pe google-battlfield 3 sau 4 (pe care il doresti) system requipements si vezi daca te incadrezi.