| FanTpu99 a întrebat:

Am o problema:am un laptop de Samsung si am avut multe jocuri pe el gen minecraft metin cs si a schimbat sora mea windosul ca spune ea nu mai mergea. Dupa ce l-a schimbat un prieten de-al ei au tot aparut erori...cand il deskid imi apare:Welcome si dupa apare un fel de eroare si scrie start new windos si ori dau x ori activate nou sau ask me later.Si cel mai mult ma enerveaza ca nu pot sa-mi mai pun nici un joc si merge si greu... Ajutati-ma va rog ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Du-te la cineva care stie cu adevarar sa reinstaleze un windowsul si dupa aceea o sa iti mearga brici.

| srgkiddo a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca trebuie sa activezi windowsul si trebuie sa instalezi driverele