| andreea_2617 a întrebat:

Buna Tup am si eu o problema am un laptop emachines il am aproape de 2 ani face in decembrie nu i -am schimbat windosul nicipdata si merge greu am windos 7 home premium si nu se mai inchide decat daca il las asa si incarca ff greu pana acum nu facea asa oare asta sa fie?

Răspuns Câştigător
| S0uNdZ a răspuns:

Pai ba frate asta fiindca nu iai bagat windowsu.Bagai windowsu si tias recomanda sa i formatezi toate partitiile ca sa mearga iar ca la inceput. Windows trebuie schimbat o data la 3 luni daca ai netu si o data la 6 luni daca nul ai. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?