| InsartIuzarneimHiar a întrebat:

Am o problema care ma omoara de ceva vreme... Vreau sa joc San Andreas multiplayer si nu stiu cum! Trebuie downloadat ceva? Eu am San Andreas singleplayer deci ajutati-ma va rog! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| JustPlayTheGameNooB a răspuns:

Salut. Daca ai deja San Andreas singleplayer trebuie sa descarci sa-mp
aici este site :http://www.sa-mp.ro/index.php?action=download
Il descarci si apoi il instalezi daca nu merge inseamna ca trebuie alt crack
Sper ca am fost de folos! Bafta!

| crysty9999 a răspuns:

Da trebuie downloadat ceva
intra pe google si scrie gta sa mp dai pe primul site si de acolo iti faci o versiune de samp, il instalezi in folderul cu san andreas si gata te poti juca! sper ca te-am ajutat