| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU
am nevoie sa stiu cum sa downloadez gta san andreas multiplayer. trebuie mai ai sa ai gta san andreas downlopadata?
ca la mine am dat sa instaleze pe orice pogram si nu ma lasa sa apas next sdi nu este o problema cu memoria discului ca am incercat si pe c si pe d
va rog ajutati-ma
funda!

Răspuns Câştigător
| Psycho777 a răspuns:

Intai stergi ceva de pe C sau D [ceva de care nu ai nevoie, incat sa eliberezi destul spatiu pentru a instala gta.] Instalezi gta san andreas apoi downloadezi si instalezi programelul sa-mp de pe www.sa-mp.com

| anonim_4396 explică (pentru Psycho777):

Mersi dar poti sa-mi explici cum sa intru pe multiplayer? intru din gta san andreas sau cum?