| Valentin42352342 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu calculatorul. Mama din nefericire mi-a pus parola la calculator ...Si acum as vrea sa ma ajutati sa fac cumva sa intru la calculator fara sa stiu parola un fel de cod,truc, hack....Va rog cei care stiti ajutati-mapuppy dog eyes.Dau fundita! Si un :*

4 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Daca ai un windows 7 intri la pnoul de control la administrator si dai stergere parola admin.

| Florinel1997 a răspuns:

Scrii orice sa ziceam castraveti si dedesubt iti da hint daca nuatunci cand prinzi ora la calculator intri la pnoul de control la administrator si dai stergere parola admin

| Valentin42352342 explică (pentru Florinel1997):

Da am windos7 dar daca vreau sa sterg parola trebuie sa o introduc... Apropo pc meu e in italiana si sub casuta cu parola imi apare reset password. Dar daca dau clik zice sa introduc ceva...

| Florinel1997 a răspuns (pentru Valentin42352342):

Da acolo pui noua parola