| anonim_4396 a întrebat:

stiti am parola pe calculator cand intru, dar eu nu mai vreau sa am calculatorul cu parola, cum sa nu mai am parola? cum sa scap de parola, adica cand intru pe calculator sa nu imi mai ceara parola?

Răspuns Câştigător
| DeeaNegrea a răspuns:

Start/control panel/user accounts/change an account/remove my password/scrii parola/remove

sper sa reusestiwinking

4 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Cred ca raspunsul de anterior e exact ce cauti, cu o mica precizare. Daca totusi te gandesti cumva sa stergi parola de administrator de ex (si intrebarea a fost pusa ca sa nu ne prindem noi) afla ca nu se poate DECAT daca ai un cont de administrator.

| Myr3ll1994 a răspuns:

Intra in: start dupa aia dai pe imaginea aia de sus din colt dupa aia iti schimbi imaginea si dupa aia ii dai la remove my password sper sa reusesti

| iuliancico a răspuns:

Start-control panel-user accounts-si anulezi parola la user

| gaby_5689 a răspuns:

Salut, am si eu o intrebare,
eu am 2 calculatoare, pe unul am parola de administrator si nu am mai intrat de mult pe el, iar pe asta lucrez si ma joc.
cum aflu parola acelui calculator, mentionez ca intratul cu safe mod nu ajuta.
please help