| zqAlex a întrebat:

Bună, TPU!
Am o problemă cu Counter Strike-ul.
Folosesc Counter Strike 1.6 WarZone şi un timp a mers bine, acum nu se mai deschide. Dau dublu-click de multe ori şi tot nu se deschide, nu se întâmplă nimic. Am încercat şi cu " Run as Administrator " şi tot aşa face.
Mă puteţi ajuta? Dau FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Am avut si eu problema asta deoarece pc-ul nu este perfect compatibil cu cs-ul.Si eu tot warzone am avut.Nu ai ce sa ii faci chiar daca il reinstalezi.

1 răspuns:
| under89 a răspuns:

L-ai reinstalat?
Vezi poate ai luat pica (pentru ca are cfg interzis pe unele servere) si ai cs-ul distrus happy

Daca nu e de la cs, inseamna ca e de la pc tau... da-i un restart.