| XploR_2442 a întrebat:

Heii TPU. Am o problema, am yahoo messenger 11 si cand dau dublu click pe el nu mi-se deschide. Am incercat sal reinstalez sa dau restart sa treaca ceva zile si tot nu a mers. Deci va rog Funda cine ma ajuta big grin

3 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Instaleaza YM 8

| XploR_2442 explică (pentru hunterpainting):

Nu m-a ajutat. Tin sa mentionez ca face asa de cand am cineptu sa stau pe cablu RDS FibreLink dala big grin

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Y! M 11 este pentru Windows 7.Sunt cazuri in care merge si pe XP dar nu cum ar trebui. Daca ai XP iti recomand Y! M 10 sau chiar 9.Mori pentru 2-3 butoane in minus si marginile ne slefuite?