| AnonimusGate a întrebat:

Am o problema cu fifa 17 i cumparat si nu imi merge, am i3 2100 amd 6670 hd si 6 gb de ram, imi intra in fifa se incarca logou si dupa iese din el fara nici o eroare este vreo solutie? daca aveti alte intrebari punetile

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Boteanu_Valentin_1995 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema nu am reusit sa o rezolv

| DonKLau a răspuns:

Aceeasi chestie o am si eu si nu dau de cap ce are. Ai rezolvat-o pana la urma? Ma poti ajuta si pe mine?

| Bogdan_Buleu_1989 a răspuns:

Si eu il am cumarat dau clic sa intru in joc si nu se deschide

| Stefan_Calin_1994 a răspuns (pentru Bogdan_Buleu_1989):

Aceeasi problema ca si tine o am si eu. dau sa intru in joc si nu imi intra. ai rezolvat-o?