| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu net-ul de cateva zile incoace.
De fiecare data cand deschid browserul dupa cateva minute se blocheaza, merge greu nu se incarca pagina si dupa un timp i-mi apare o fereastra mai mica in mijloc unde scrie: Warning: Unrespontive Script!
The Scipt has crashed or dont recognize sau remove nu mai stiu exact ce scria in mesaj!
Si la sfarsit ma intreba sa dau continue sau stop script.
Am dat pe ambele si si-o revenit dupa un moment dupa iar o inceput sa faca figuri!
Ce sa fac, ce sa fac va rog frumos ajutati-ma ca fac cu nervi cand se intampla asta?
Multumesc mult de ajutor, o zi faina!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inteles ca e vorba despre un script. Gasesti informatiile de care ai nevoie aici http://office.microsoft.com/......35377.aspx

| andreutzautza a răspuns:

Descarca un antivirus sigur ai virusi