anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema cu google Chrome tot mi se blocheza paginile si se incarca greu, adica imi apare sus o banda galbena si scrie stop plugin si un X.
Cand dau pe X scrie plugin crashed!
+ cand deschid o fereastra nou, cabd apas pe F1 nu i-mi mai apare paginile anterioare accesate ca eu asa aveam youtobe, google etc, scrie doar this page is not found!
Ce sa fac?

Va multumesc mutl de ajutor!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ai si alte browsere descarcate? trebuie curatat calculatorul de erori, eventual sa dezinstalezi chrome si sa-l instalezi iar.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mah nu prea as vrea sa-l dezinstalez ca am in history multe linkuri accesate si daca il dezinstalez le pierd!
I-mi merge greu netu si acum am asteptat vreo 5 minute sa se incarece ca sa-ti raspund!
O fi oare de la mufa?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu de la mufa, daca nu cade netul de tot. Chestia e ca si de sarbatori e trafic mult, mai ales ca toti elevii sunt liberi si toata lumea de altfel.dar poti face astfel: descarci advanced system care si scanezi calculatorul. Mesajul care il primesti pe chrome, e o eroare si trebuie reparata. id lucipeiu sa-ti explic mai mult si sa te ajut, poate ii dam de cap.