| rmx05 a întrebat:

De cateva zile ori de cate ori deschid o pagina de hi5 se blocheaza si imi pare mesajul asta:" a script in this movie is causing adobe flash player 10 to run slowly. If you continue your computer may become unresponsive.Do you want to continue?" e cam enervant nu stiti ce pot face? daca ii dau yes e ok pana deschid iar alata pagina cand se blocheaza iar, daca ii dau no nu face nimic cam un minut si dupa apare iar acelasi mesaj.

Răspuns Câştigător
| Ciprian Ionut a răspuns:

1. Internet explorer : click pe tools --> manage addons --> click pe toolbars & extensions --> click pe shockware flash objects --> click pe disable
2 in firefox : click pe tools --> options --> aplications --> shockwave flash --> alege always ask
3 opera : tools --> advanced --> content --> debifeaza enable plug-ins --> ok

7 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Asta imi apare si mie. e de la o reclama care apare pe acolo pe margini.yes dau si eu deci nu ai ce sa-i faci, pana cand acea reclama nu va mai aparea pe acolo.probabil formatul ei e de vina sau nu stiu...thinking

| BabyPink a răspuns:

Da şi eu păţesc acelaşi lucru de la un timp.De fapt eu cred că am viruşi ceva sad. Că şi când deschid My Computer începe să se blocheze.

| necuratu a răspuns:

Dap, e o problema de la hi5, sau de la adobe flash player, eu am rezolvat-0 prin instalarea flash 9

| anonymus_1690 a răspuns:

La mine e la fel, nu stiu ce sa fac, daca gasiti solutii va rog frumos sa ma anuntati si pe mine.Multumesc.

| ioana_5244 a răspuns:

Si eu patescstraight face si nu am nici eu virusistraight face nu stiu care ar putea fi problm

| anduta160 a răspuns:

Exact aceiasi problema o patesc si eu.si nu imi pot imagina de ce?
dar eu una nu am in nici un caz virusi sunt foarte sigura...asa ca nu stiu ce raspuns sa iti dau pentru ca nici eu nu stiu ce sa facsad:*bft daca gasesti o rezolvare anunta-ma si pe mine te rog mult>:d

| rmx05 explică:

Se pare ca s-a rezolvat (la mine cel putin nu mai apare acest mesaj)winking