| OliClaudiu a întrebat:

Buna TPU am o problema cu un card SD Kingston l-am dat unui pr cu card reder-ul dar cu butonasu acela pe blocat ca sa nu stearga nimic si cand l-am primit inapoi l-am deblocat dar tot nu pot sa sterg nimic am incercat sa-l formatez si imi apare asta http://i1177.photobucket.com/albums/x356/oli_claudiu/Car dreder.png stie cineva ce pot face?

2 răspunsuri:
| napoleon16 a răspuns:

Nu prea merge sters.

| OliClaudiu explică (pentru napoleon16):

Multumesc dar am rezolvat sa defectase card rederul m-am gandit ca poate mi la blocat pr acela intentionat cu softuri de blocat carduri; stikuri etc. si nu il mai pot debloca decat la el in pc dar sa pare ca rederul meu era defectwinking