| andreinr1 a întrebat:

am o problema cu un GM de stunt.Mai exact,dupa ce editez ce vreau sa editez ex:Numele serverului;/creatori/cmds/, adica sa schimb numele creatorilor sv-ului in al meu. Dupa ce dau SAVE si Compile imi da 12 erori,si nu se salveaza ce am scris eu,in ce fel nu se salveaza, adica cand intru iar pe server scrie tot acelasi nume si la creatori si la hostname acelasi de cand l-am descarcat.Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Ai cateva greseli raspunde la aceste Intrebari care ti le pun si ai uitat sa le mentionezi chiar tu?

1 Ce fel/tip de server ai?
2 Ce eroare iti da (numele erori sau eroare in sine print sau scrie eroarea) sunt peste cateva miliarde de erori si fiecare difera de la caz la caz?
3 Unde ai servarul la tine in pc sau pe Host.
4 Ce nume vrei sa schimbi si ce nume din creatori servarului veri sa-i schimbi.
Nu cred ca atunci cand intri in joc iti deschide un Anunt cu Bravo Creatorilor facut de?
5 Tu ce esti Ownerul sau vrei sa fii creatorul acestui servar sau esti un GM care ajuta Ownerul...

| DragomirMihail2020 a răspuns:

De ajut am zis ca te ajut daca imi raspunzi la intrebari nici macar nu ai raspuns la prima intrebare.
Ce fel/tip de server ai?
Cei asa greu Samp, Metin2, Cs, Minecraft...
Sunt multe tipuri de servere unele te pot ajuta altele nu stiu ca nu am jucat pe acelea!
Vrei sa te ajut ok poate te pot ajuta dar raspunde la intrebarile pe care ti le-am spus.
Nu poti sa scrii eroare ok inteleg dar un print cu eroare se poate face?

| andreinr1 explică:

Pai acum nu stiu chiar exact erorile, dar eu vreau sa editez asa, cand intru pe server imi apare :ai intrebat pe "numele serverului"si eu vreau sa-l schimb.Eu m-am uitat in pawno la hostname am editat orice, in noul nume al serverului, si la comanda /creatori am schimbat numele creatorilor in al meu.Este de stunt si sper ca ma vei ajutaaaa te rog.

| andreinr1 explică:

Da a ma vei ajuta iti voi da administrarea pentru ca am pregatit totul înafară de GM.Deci te rog ajuta-ma.

| andreinr1 explică:

Te rog, ma ajuti?